adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

adidas cyklistika

 
[139]
1 / 3
Strana:z 3

Výbava pro silniční cyklistiku adidas

Zapálení cyklisté vědí, že pokud jde o výbavu, důvěra a sebevědomí jdou ruku v ruce s výkonem. Musíš se 100% spolehnout na své pláště a ráfky, na brzdy, že kolo zastaví, na sedlo, na kterém sedíš, i polstrované šortky, které máš na sobě celý den.

Cyklistická výbava adidas je funkční, pohodlná a stylová bez ohledu na to, zda závodíš v kategorii 1 nebo 4, jezdíš gran fondo nebo hledáš o víkendech vzrušení nebo jezdíš pro zdraví. Výsledkem šesti desetiletí zkušeností přímo z pelotonu je nejlepší cyklistické oblečení, dresy, kalhoty, podkolenky, rukavice a brýle pro muže i ženy a speciálně dámské šortky a dresy.

Partneři v cyklistice

Žijeme cyklistikou. Dýcháme pro cyklistiku. Za posledních šest desetiletí jsme vyvinuli cyklistické oblečení, které je oslavou profesionálních jezdců, jako jsou Eddy Merckx, Sir Chris Hoy, Victoria Pendelton, Laura Kenny, týmů jako například Team Telekom, Team Sky, například British Cycling a Team GB. Kterým budeme navždycky vděčni.

Velká vděčnost patří i našim hlavním partnerům, včetně The 5th Floor v Londýně a v New Yorku, 8Bar z Berlína a profesionálnímu týmu Ghost Factory Racing Team. Děkujeme také nenápadným hrdinům přímo z pelotonu, kteří hráli nezbytnou roli při tvorbě, testování a závodním využití mnoha našich produktů. Děkujeme. Vy víte, kdo jste.