adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Házená

 
[146]
Rozsah velikostí
Cena
219 Kč - 4,760 Kč
2194760
1 / 4
Strana:z 4

S vybavením na házenou oceníš pohodlí, ochranu i volnost pohybu

A jde se na házenou! Co všechno budeš potřebovat? Nejdřív míč, dobrou obuv, ponožky, kalhoty, tričko, mikinu… A ještě to všechno do něčeho dát… ano, dále to bude batoh nebo taška. Tak jdeme na to – podíváme se, co tady mají!

adidas házená

Házená bez míče je prostě nemyslitelná. Házenkářský míč adidas se vyznačuje přiléhavým pláštěm s vnější vrstvou bez pryskyřice, takže neprokluzuje. Je ručně šitý a je třeba jej dle potřeby nafukovat. Snad stejně důležitá je pro házenou dobrá obuv. Jednak na halové sporty jsou třeba boty s podrážkou, která nezanechává barevné šmouhy, a pak by v ní také měla dobře držet noha. Odpružená obuv se postará o pohodlí při hře. Ušetří ti energii a současně bude tlumit tvrdší dopady. Přiléhavá konstrukce zajistí, že jen tak neuklouzneš, a svršek ze síťoviny umožní tvým nohám větrat, takže se budeš cítit pohodlně. A pokud ti to nebude stačit, můžeš sáhnout po zpevňující obuvi určené pro explozivní hru. Ta je vybavena i vnitřní ponožkou, která nohu ještě více zpevní. Přilnavá gumová podešev je samozřejmostí. Určitě ti přijdou vhod i sportovní ponožky s polstrováním pod celým chodidlem. Mají hladký šev na prstech a zpevní klenbu – to vše ti zaručí pohodlí při rychlé hře.

Další vybavení pro příjemnou hru

Na házenou už máme míč a obuv a teď něco dál na sebe. Třeba se ti budou hodin kompresní tréninkové legíny, které jsou vyrobeny z mimořádně zpevňujícího materiálu, nebo spíše sáhneš po kalhotách. Zúžené nohavice kalhot a rovný střih s příjemně měkkým materiálem a bočními kapsami si oblíbíš. Pak taky nezapomeň na tričko. Může být z bavlněného žerzeje, který se velmi příjemně nosí. Jestli chceš jen něco neutrálního, můžeš si vybrat podle grafiky a zpracování. Nebo zvol tričko, které je nezbytností pro fanouška nějakého družstva. Když je chladněji, zahřeje tě mikina. Kapuce ti pomůže udržet tě v teple a ochrání tě před nepříjemným větrem.

Do čeho to všechno dáš?

Vyber si ze sportovních batohů nebo tašek. Batoh je menší a použiješ jej spíše ve městě. Jestli často cestuješ, spíš uvítáš větší tašku s velkým otvorem a vnitřními kapsami, takže si věci snadno roztřídíš.