Plavky s 3 proužky - Informace o odvolání produktu

Poslední aktualizace: 10/17/18

adidas oznámil dobrovolné vrácení dětských plavek z řady Infinitex 3-Stripe. Důrazně se doporučuje, aby děti do 14 let včetně okamžitě přestaly používat odvolané produkty. Produkty ovlivněné závadou mohou být vráceny společnosti adidas nebo autorizovaným prodejcům, kde byly zakoupeny, za plnou cenu.
 

adidas nedávno obdržel zprávy od zákazníků, ohledně třích pruhů na plavkách řady Infinitex, ktere by se mohly neočekávaně dostat do vody. Následné vyšetřování třetí strany ukázalo, že použití závadných výrobků by mohlo představovat potenciální bezpečnostní riziko pro děti, protože pruhy by mohly uvíznout na předmětech nebo jiných dětech venku nebo uvnitř vody a zaplest se, což by mohlo vést ke zranění. Dosud nebyly hlášeny žádné zranění.
 

Chcete-li zjistit, jestli byl váš produkt odvolan, navštivte: PDF


 

Jak můžu vrátit produkt Infinitex 3 Stripes?
 

nákup v maloobchodních prodejnach adidas
Pokud jste si zboží zakoupili v kamenem obchodě adidas, vracení zboží můžete řešít v jakemkoliv kamenem obchodě adidas a získat plnou náhradu. Není potřenbý žádný daňový doklad o nákupu.
 

autorizovaný prodejce značky adidas
Pokud jste si zboží zakoupili u autorizovaného prodejce značky adidas, prosíme abyste vracení zboží a nasledné obdržení plne náhrady řešili v tím stejnem obchodě, ve kterým jste zboží zakoupili. Není potřenbý žádný daňový doklad o nákupu.
 

online nákup adidas
Pokud jste produkt zakoupili online na adrese adidas.com, kontaktujte nás abyste obdrželi návratní formulař a etiketu na bezplatné odeslaní zboží a obdržení plné náhrady. Není potřenbý žádný daňový doklad o nákupu.

Pomohl vám tento článek?

Ano / Ne

Kde je moje objednávka?

Přihlaste se nebo použijte funkci Guest Tracker pro rychlé vyhledání vaší objednávky, zahájení vrácení zboží, zrušení položek a kontrolu vrácení peněz.

Stále nemůžete najít odpověď?

ZEPTEJTE SE NAŠÍ

ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Po–Pá: 08:00 až 18:00