adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Pánské tašky

 
[259]

Základní součástí životního stylu aktivního muže je sportovní taška, která plní svou praktickou funkci a zároveň vyjadřuje jeho osobnost. Tašky adidas se pohodlně nosí a vejde se do nich vše, co potřebuješ.

1 / 6
Strana:z 6

Pánské tašky

Základní součástí životního stylu muže je správná taška, která nejenže plní svou základní funkci, ale také vyjadřuje jeho životní postoj. Profesionální sportovci i vysocí manažeři se nyní mohou vyjádřit díky nejnovější kolekci pánských tašek adidas, která zahrnuje.

Výběr dokonalé tašky

Pánské tašky jsou důležitým doplňkem. Výběr té správné se má řídit módním i praktickým hlediskem. Nezáleží na tom, jestli hledáte něco stylového do práce, něco univerzálního na víkendy nebo tašku do školy nebo na sport. Když zvolíte tu správnou tašku, užijete si to mnohem líp.

Batohy

Batohy z naší pánské kolekce se dobře nosí, mají styl a každý výlet s ním bude potěšením. Cestujte do práce bez obav díky naší kolekci batohů, které mají bezpečnou přihrádku pro notebook. Vyrazte do školy stylově s nejnovějším designem vytvořeným podle nejvyšších standardů. Nebo se na svém víkendovém výletu dostaňte dále díky velkorysému prostoru a praktickým přihrádkám na všechny vaše věci. A s technologií climacool® u vybraných modelů zůstanete v chladu a suchu, i když bude vedro. Prohlédněte si různá barevná provedení a designy v naší nejnovější kolekci pánských batohů adidas.

Tašky do posilovny

Ať chodíte cvičit nebo jen tak vyrážíte s přáteli, v letošní kolekci pánských tašek do posilovny adidas si určitě vyberete. Jsou prostorné a mají praktické, nastavitelné ramenní popruhy. Pohodlně se nosí a vejde se do nich vše, co nutně potřebujete, a spousta věcí navíc. Jsou dostupné v obrovské šíři barev a stylů včetně týmových a sportovních tašek. Pro svůj další výlet si vyberte z naší nejnovější kolekce pánských tašek do posilovny adidas.

Tašky přes rameno

Tašky přes rameno jsou známé také jako messenger tašky nebo letecké tašky. Hodí se pro městské výlety, do práce a do školy. Jsou funkční a mají styl, což z nich dělá ideální doplněk pro elegantní a moderní look. Díky velkorysému prostoru a praktickému designu jsou přesně tím, co pro podobné příležitosti potřebujete. Slaďte svůj styl díky nejnovější kolekci pánských tašek přes rameno adidas.

Vše mezi tím

Každá příležitost si žádá něco jiného. Tak proč by měly být všechny tašky stejné? V kolekci pánských tašek adidas najdete také praktické modely odpovídající vašemu životnímu stylu. Od kompaktních ledvinek po běžecké opasky a sportem inspirované koncepty. Prohlédněte si širokou nabídku kolekce pánských tašek adidas.