adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Golfové Oblečení

 
[252]
Cena
699 Kč - 5,899 Kč
6995899
1 / 6
Strana:z 6

Golfové oblečení

Ponechte puky a záhyby nostalgickým klišé. Dnešní golfové oblečení dbá na čistý design a špičkové technologie. S nejnovější golfovou kolekcí adidas pro muže, ženy a děti budete na hřišti vypadat stejně dobře jako vaše hra.

Nejnovější golfové oblečení

Golf je elegantním sportem. Oblékejte se tak, abyste na hřišti budili dojem. V kurzu jsou úzké střihy, ale to neznamená, že budete muset obětovat svou formu. S nejnovější kolekcí golfového oblečení adidas budete schopni ukázat na greenu svůj styl a vytěžit ze hry maximum. Funkční modely vás ochrání v každém počasí, takže budete moci hrát za deště, plískanice i v žáru slunce stejně jako Jason Day, Justin Rose a Sergio Garcia.

Pánské golfové oblečení

Nejnovější kolekce pánského golfového oblečení kombinuje klasické střihy s moderními technologiemi. Trička, kalhoty, bundy, polokošile a šortky jsou užší, aby vás při hře nerozptylovaly. Když se vám nebude nic plést do rány, budete schopni se na golf plně soustředit a odehrát svou nejlepší hru vůbec. Prosté barvy a designy dodávají modelům opravdovou eleganci, která odpovídá úrovni nejlepších světových hráčů. Chcete-li vědět více, prohlédněte si naši nejnovější kolekci pánského golfového oblečení adidas.

Dámské golfové oblečení

Dámské golfové oblečení pro novou sezónu přináší nejaktuálnější styly a technologie pro nepřekonatelný vzhled na hřišti. Díky úzkým designům vás nebude nic rozptylovat a můžete hrát na maximum. Pohodlné materiály byly pečlivě vybrány tak, aby optimalizovaly váš výkon bez ohledu na počasí. Nakupujte nyní online a vyberte si z nejnovější kolekce dámského golfového oblečení adidas.

Dětské golfové oblečení

Připravte je na budoucnost příští světové jedničky v golfu. Nejnovější dětská golfová kolekce adidas využívá moderní technologie a materiály, které dětem pomohou plně se soustředit a zvládnout tu nejskvělejší hru na světě.

Golfové technologie

Odehrajte svou nejlepší hru golfu vůbec díky nejnovějším sportovním technologiím od adidas. Kombinace pohodlných materiálů s technologiemi, které vás ochrání před větrem, deštěm, zimou či horkem, vám umožní hrát golf ještě častěji.

Golfové oblečení odolné proti vlivům počasí

Golfové oblečení s climawarm® je určeno pro hru v zimě a chladném počasí. Udrží vaše svaly v teple, a přitom nechá tělo dýchat. A když se počasí opravdu zhorší, climaproof® a climastorm® vás zahalí do prodyšné ochrany proti dešti a větru.

Technologie climachill® a climacool® vám pomůže předvést svůj nejlepší výkon v teplých a horkých dnech. Využití ultraprodyšných a savých tkanin a/nebo chladivých hliníkových částeček vám umožní hrát déle s pocitem sucha a svěžesti.