adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Tréninkové oblečení

 
[2424]
Cena
249 Kč - 4,130 Kč
2494130

Tréninkové oblečení

Bez dokonalého tréninkového oblečení se váš příští trénink neobejde. Všichni jsme je někdy viděli, nevhodně oblečené lidi v posilovně. Získejte jistotu, že se budete moci plně soustředit a že budete připraveni na sportovní výkon, díky stylovému tréninkovému oblečení adidas.

Všestranné, pohodlné a stylové modely adidas nabízejí přesně to, co potřebujete pro svůj další tréninkem. Nezáleží na tom, jestli se chystáte do posilovny, na kondiční trénink, strečink, spinning nebo jógu, díky savému vybavení můžete bez obav cvičit delší dobu.

Abyste každý trénink využili na maximum, je důležité věnovat pozornost duševní přípravě i oblečení. Vybavte se stylově díky kolekci adidas Trénink, která obsahuje to nejlepší ze sportovních triček, šortek, kalhot, mikin s kapucí a mnoho dalšího. Potřebujete šortky na běhání nebo příští trénink? Doplňte svou fitnessovou výbavu o dámské šortky, které jsou ideální pro váš příští trénink. Potřebujete sportovní podprsenku pro pocit bezpečí a pohodlí? Pozvedněte svůj trénink na vyšší úroveň díky vyztuženým sportovním podprsenkám, které poskytují výbornou podporu a styl. Naše střihy jsou ideální pro celou řadu různých sportů.

Oblečení do posilovny

Náročné tréninky si žádají odpovídající vybavení. V posilovně je důležité, abyste se cítili pohodlně a mohli se soustředit jen na trénink. Naše nabídka, která zahrnuje mimo jiné tílka, vesty, legíny a trička, vám pomůže posunout vlastní hranice. Produkty Techfit a Clima Essentials nabízejí nejlepší podporu a funkční vlastnosti, které vám zajistí chlazení nebo teplo během tréninku.

Tréninková trička

Kombinace stylu a funkčnosti. Nejnovější kolekce adidas tašek přes rameno nabízí spoustu místa ve stylovém a praktickém designu. Perfektně se hodí na pláž, k bazénu, do práce nebo na cesty po městě. Je to prostě věc, kterou potřebujete, když musíte někam jít a vzít si s sebou vybavení.

Potřebujete sportovní podprsenku pro pocit bezpečí a pohodlí?

Pozvedněte svůj trénink na vyšší úroveň díky vyztuženým sportovním podprsenkám, které poskytují výbornou podporu a styl. Naše střihy jsou ideální pro celou řadu různých sportů.