Jaká je dodací lhůta a cena přepravného?

Poslední aktualizace: 12/2/20

Tabulka níže uvádí odhadované lhůty způsobů doručení, které jsou teď k dispozici. Předpokládané datum doručení bude zobrazeno při platbě. Při objednávce nad 700 Kč je doručení zdarma!
Za normálních okolností doručujeme do 3-4 pracovních dní. Vhledem k COVID-19 jsme však dodací lhůty prodloužili a doručení tak může trvat déle než obvykle.

Přišlo rušnější období, kdy přijímáme větší objemy objednávek a při jejich zpracování může docházet ke zpoždění.
Děláme ale vše pro to, abychom ti zboží doručili co nejrychleji. Předpokládané datum dodání si můžeš vyhledat podle data objednávky v druhé tabulce na stránce.
 

Způsob doručeníčasCena
Standardní doručení domů prostřednictvím  Posta5-6 pracovních dnů130
Zdarma při objednávce nad 700
Vyzvednutí objednávky ve výdejním místě Posta.5-6 pracovních dnů130
Zdarma při objednávce nad 700
Vyzvednutí v prodejně adidas 0–6 pracovních dnůZdarma
U přizpůsobených produktů počítej s delší dodací lhůtou.+4-5 pracovné dni 
* Dodací lhůta pro vyzvednutí v prodejně není stejná jako při doručení v den objednávky, pokud je zboží v prodejně k dispozici. Doplnění zboží z našeho skladu může trvat až 4 pracovních dní.

Kdy mi objednávku doručíte?
 
Datum objednávkyPředpokládané datum doručení
Neděle, 29. listopadu    Sobota, 5. prosince
Pondělí, 30. listopaduNeděle, 6. prosince
Úterý, 1. prosincePondělí, 7. prosince
Středa, 2. prosinceÚterý, 8. prosince
Čtvrtek, 3. prosinceStředa, 9. prosince
Pátek, 4. prosinceČtvrtek, 10. prosince
Sobota, 5. prosincePátek, 11. prosince
 
Kde je moje objednávka? 
Informace o stavu  objednávky najdeš na stránce s podrobnostmi objednávky. Pokud objednávka ještě nebyla odeslána, pracujeme na tom, abychom ji odeslali co nejdříve. Pokud ti přišel e-mail s potvrzením o odeslání objednávky a číslem Posta pro sledování zásilky, můžeš pomocí odkazu uvedeného v e-mail zjistit aktuální informace o doručení. 

Objednávka může být odeslána v několika zásilkách. V takovém případě posíláme ke každé zásilce samostatný e-mail s vlastním odkazem pro její sledování.

Předobjednávky a položky, u kterých se čeká na doplnění skladových zásob:
Upozornění: Na zboží, které je dočasně vyprodáno, ale lze si ho předobjednat, platí odlišné dodací lhůty. Více informací najdeš zde. Předpokládané datum odeslání si můžeš také ověřit na stránce s přehledem objednávky. 
 
Pravidla a omezení pro doručování zboží
  • adidas.cz doručuje pouze do České Republiky.
  • Naši přepravci doručují zásilky od pondělí do pátku.
  • Nedoručujeme do P.O. boxů.
  • Objednávky se odesílají pouze v pracovní dny. Pracovní dny jsou pondělí až pátek, mimo státní svátky v Česku a Německu.
  • Dodací lhůta závisí na typu zakoupeného zboží, doručovací adrese a zvoleném způsobu doručení. Během výprodejů a akcí může doručení trvat o něco déle než obvykle. 
  • Personalizace produktů, například přidání jména, čísla, znaku nebo vlajky, zabere 1–2 dny. V době uvedení nových modelů vysoce žádaných fotbalových dresů na trh se může dodací lhůta o 2–4 dny protáhnout.
  • Doručování do určitých odlehlých oblastí (např.  některé z Normanských ostrovů) je logisticky náročné, a proto si vyhrazujeme právo tvoji objednávku zrušit a stanovit pro takové objednávky další smluvní podmínky (např. minimální hodnota objednávky).
  • V případě zrušení objednávky nebo potíží s jejím vyřízením tě budeme obratem informovat.

Státní svátky a uzavření skladu
Objednávky zadané v den státního svátku nebo 1 den před státním svátkem mohou být doručeny později. Proto počítej s delší dodací lhůtou, pokud si objednáš zboží v některém z následujících termínů: 01.01.2020, 10.04.2020, 13.04.2020, 08.05.2020, 25.05.2020, 31.08.2020, 25.12.2020, 26.12.2020, 28.12.2020.

Pomohl vám tento článek?

Ano / Ne

Kde je moje objednávka?

Přihlaste se nebo použijte funkci Guest Tracker pro rychlé vyhledání vaší objednávky, zahájení vrácení zboží, zrušení položek a kontrolu vrácení peněz.

Stále nemůžete najít odpověď?

 

ZEPTEJTE SE NAŠÍ

ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Po–Pá: 08:00 až 18:00