Jak mohu produkty vrátit?

Poslední aktualizace: 7/6/21

Existují různé způsoby, jak zboží vrátit, v závislosti na tom, kde jste produkty nakoupili. Produkty zakoupené v online obchodě adidas lze vrátit pouze zasláním službou Česká pošta. Produkty zakoupené v některé prodejně adidas lze vrátit pouze v prodejně adidas.

Vezměte prosím na vědomí: přizpůsobené a personalizované produkty jsou vyrobeny výhradně pro vás, a proto je nelze vyměnit s výjimkou případů výrobní vady.

Produkty zakoupené v online obchodě adidas
Máš špatnou velikost? Místo vrácení zboží můžeš produkt zdarma vyměnit za jinou velikost. Víc informací najdeš na naší stránce týkající se výměny.

Svou online objednávku můžeš bezplatně vrátit do 60 dnů (nebo 14 dní* pro produkty z propagačních akcí, např. Yeezy) od doručení bez udání důvodu. Jestliže jsi produkty z jedné objednávky dostal/a v několika zásilkách, začíná 60 denní lhůta běžet od data doručení posledního balíčku.

Pokud svou objednávku vrátíš zasláním přes službu České pošty a budeš postupovat podle pokynů pro vrácení zboží, nebude Ti za vrácení zboží účtováno žádné poštovné.

Vrácení zboží s Česká pošta:

  1. Přejdi na adidas.cz/vraceni_zbozi a sděl nám, jaké produkty chceš vrátit a proč. Potvrď vrácení. Štítek pro vrácení zboží dostaneš e-mailem.
  2. Zboží zabal, vytiskni si štítek pro vrácení zboží a přelep jím původní štítek na krabici. 
  3. Zásilku odevzdej v nejbližším odběrném místě příslušného dopravce: místní poště.

Jaké jsou podmínky pro vracení roušek?
Pokud je balíček s rouškou neotevřený, na produkt se vztahují běžná pravidla pro vracení zboží. Další informace najdeš v sekci Vracení zboží a Jak mohu produkty vrátit na webových stránkách .

Pokud je balení produktu otevřené, produkt není možné vrátit, vyměnit ani refundovat z důvodu ochrany zdraví, s výjimkou výrobních vad.


Produkty zakoupené v prodejně adidas 
Pokud chceš vrátit zboží zakoupené v prodejně adidas, nejjednodušší způsob je vrátit je v té samé prodejně, kde bylo zakoupeno. Nezapomeň si přinést doklad o koupi a ujisti se, že zboží vracíš ve stanovené lhůtě do 60 dnů (nebo 14 dní pro produkty z propagačních akcí, např. Yeezy) od nákupu. Upozorňujeme, že momentálně nenabízíme možnost vrácení zboží zakoupeného v našem online obchodu. 

U produktů s ochrannou polyetylénovou výstelkou: pokud byla ochranná výstelka odstraněna, nemůže být výrobek z hygienických důvodů vrácen nebo vyměněn. 

Vrácení zboží
Pravidla a omezení vrácení zboží najdete v našich podmínkách pro vrácení zboží.

Produkty zakoupené u autorizovaného prodejce
Jestliže zakoupíte produkty u některého z autorizovaných prodejců, spojte se prosím s ním, protože se řídí vlastními pravidly pro vracení zboží. Produkty zakoupené v partnerském prodejně nelze vrátit v prodejně adidas.

Pomohl vám tento článek?

Ano / Ne

Kde je moje objednávka?

Přihlaste se nebo použijte funkci Guest Tracker pro rychlé vyhledání vaší objednávky, zahájení vrácení zboží, zrušení položek a kontrolu vrácení peněz.

Stále nemůžete najít odpověď?

ZEPTEJTE SE NAŠÍ

ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Po–Pá: 08:00 až 18:00