Jak mohu produkty vrátit?

Poslední aktualizace: 5/29/19

Existují různé způsoby, jak zboží vrátit, v závislosti na tom, kde jste produkty nakoupili. Produkty zakoupené v online obchodě adidas lze vrátit pouze zasláním službou Česká pošta. Produkty zakoupené v některé prodejně adidas lze vrátit pouze v prodejně adidas.

Vezměte prosím na vědomí: přizpůsobené a personalizované produkty jsou vyrobeny výhradně pro vás, a proto je nelze vyměnit s výjimkou případů výrobní vady.

Produkty zakoupené v online obchodě adidas
Svou online objednávku můžeš bezplatně vrátit do 30 dnů (nebo 14 dní* pro produkty z propagačních akcí, např. Yeezy) od doručení bez udání důvodu. Jestliže jsi produkty z jedné objednávky dostal/a v několika zásilkách, začíná 30denní lhůta běžet od data doručení posledního balíčku.

* Upozorňujeme, že produkty z propagačních akcí, například Yeezy, je třeba vrátit do 14 dní od data jejich doručení. Při objednávání těchto produktů z propagačních akcí tě upozorníme, že se na ně vztahuje 14denní lhůta pro vrácení zboží.
 

Pokud svou objednávku vrátíš stejným kurýrem, který ti ji doručil, a budeš postupovat podle pokynů pro vrácení zboží, nebude ti za vrácení zboží účtováno žádné přepravné.

Vrácení zboží s Česká pošta:

  1. Vytiskněte si formulář a etiketu pro vrácení zboží, které najdete na stránkách nástroje pro sledování objednávek po zadání vaší e-mailové adresy a čísla objednávky.
  2. Ve formuláři vyplňte důvod vrácení zboží, formulář přiložte ke zboží a balíček uzavřete.
  3. Etiketu pro vrácení zboží nalepte na balíček přes původní adresní štítek.
  4. Poznamenejte si číslo pro sledování zásilky uvedené na etiketě pro vrácení zboží.
  5. Balíček podejte na některé místní poště.

Produkty zakoupené v prodejně adidas 
Pokud chceš vrátit zboží zakoupené v prodejně adidas, nejjednodušší způsob je vrátit je v té samé prodejně, kde bylo zakoupeno. Nezapomeň si přinést doklad o koupi a ujisti se, že zboží vracíš ve stanovené lhůtě do 30 dnů (nebo 14 dní pro produkty z propagačních akcí, např. Yeezy) od nákupu. Upozorňujeme, že momentálně nenabízíme možnost vrácení zboží zakoupeného v našem online obchodu. 

Vrácení zboží
Pravidla a omezení vrácení zboží najdete v našich podmínkách pro vrácení zboží.

Produkty zakoupené u autorizovaného prodejce
Jestliže zakoupíte produkty u některého z autorizovaných prodejců, spojte se prosím s ním, protože se řídí vlastními pravidly pro vracení zboží. Produkty zakoupené v partnerském prodejně nelze vrátit v prodejně adidas.

Pomohl vám tento článek?

Ano / Ne

Kde je moje objednávka?

Přihlaste se nebo použijte funkci Guest Tracker pro rychlé vyhledání vaší objednávky, zahájení vrácení zboží, zrušení položek a kontrolu vrácení peněz.

Stále nemůžete najít odpověď?

ZEPTEJTE SE NAŠÍ ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Po–Pá: 08:00 až 18:00