Je možné produkt předobjednat nebo rezervovat?

Poslední aktualizace: 8/13/20

Předobjednávka zboží v online obchodě adidas
Pokud si chceš na adidas Online koupit produkt, který není zatím dostupný, můžeš si ho předobjednat. Předobjednané zboží odesíláme, jakmile je uvedeno do prodeje, a platba proběhne až při jeho odeslání.

Pokud lze daný produkt předobjednat na adidas Online, součástí obrázku produktu bude zelená značka s textem „PŘEDOBJEDNAT“. Jednoduše přidej produkt do svého košíku a pokračuj k platbě jako obvykle. Jakmile zboží odešleme, pošleme ti e-mail s potvrzením o odeslání a podrobnostmi o zásilce pro její sledování.

Upozornění: Položky, u kterých jsou určité velikosti dočasně vyprodané, budou brzy znovu doplněny. Nejedná se o zboží, u kterého nabízíme standardní předobjednávky.


Rezervuj si zboží online a vyzvedni jej v prodejně
Se službou online rezervace si můžeš vybrané zboží vybrat v online obchodě adidas a pak si jej pohodlně vyzvednout v nejbližší prodejně adidas. Tím pádem si můžeš zboží před koupí vyzkoušet. Stačí jednoduše objednat přes internet a zvolit vyzvednutí v prodejně dle tvého výběru.

Pomohl vám tento článek?

Ano / Ne

Kde je moje objednávka?

Přihlaste se nebo použijte funkci Guest Tracker pro rychlé vyhledání vaší objednávky, zahájení vrácení zboží, zrušení položek a kontrolu vrácení peněz.

Stále nemůžete najít odpověď?

ZEPTEJTE SE NAŠÍ

ZÁKAZNICKÉ PODPORY

Po–Pá: 08:00 až 18:00