adidas

adidas Predator Kopačky

(149 produktů)
1 / 4
Strana:z 4

FOTBALOVÉ KOPAČKY ADIDAS PREDATOR

Seber odvahu a ovládni hřiště v kopačkách adidas Predator, v kterých můžeš určovat tempo hry. Získej absolutní kontrolu s těmi nejlepšími technologiemi fotbalové a sportovní obuvi a užij si naplno každou minutu na hřišti. Klasické kopačky z 90. let se vrací v moderním provedení určeném pro profesionální i amatérské fotbalisty. Revoluční vroubkovaný kožený svršek zvyšuje stabilitu a zlepšuje cit pro míč. Získej kontrolu nad míčem a kraluj na hřišti v kultovních kopačkách Predator. Ovládni hru jako predátor a předveď hotová kouzla s míčem.
Odhal v sobě predátora
Staň se vládnoucím predátorem v těch nejkultovnějších kopačkách. Jsou dostupné v pánských, dámských i dětských velikostech. Zaujmou grafickými motivy a atraktivním designem, který dostane každého fotbalového nadšence. V kompletní řadě velikostí od 1 do 13, včetně polovičních velikostí, určitě najdeš tu správnou velikost a budeš mít míč pod kontrolou za všech okolností.
Správné hřiště
Užij si precizní práci s míčem na každém povrchu s kopačkami Predator, které jsou určeny právě pro tvoje hřiště. Integrované kolíky a přilnavý vzorek ti usnadní pohyb na jakémkoli hřišti. Dostupné jsou verze určené speciálně na pevný, měkký, halový a umělý povrch a umělý trávník.
Špičková technologie kopaček Predator
Nebuď kořistí. Staň se radši lovcem díky technologii kopaček, které podpoří tvou nadvládu na hřišti.

Svršek Controlskin s přilnavým povrchem ti umožní precizní práci s míčem za jakýchkoliv podmínek. Kopačky pevně obepnou chodidlo a umožní ti dynamickou práci nohou. Bezešvý svršek bez šněrování ti poskytne dost místa pro vyváženou kontrolu nad míčem. Řiď se instinktem a rozjeď to na plný plyn se strukturovaným svrškem Primemesh, který nabízí pohodlnou přiléhavou konstrukci. Ovládni hru na jakémkoli povrchu díky vstřikovaným vrstvám z TPU, které stabilizují chodidlo při rychlých manévrech.

Zpracuj každý míč, režíruj hru a ovládni hřiště s neomezenou kontrolou v kopačkách Predator.