Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
Doručení zdarma pro objednávky nad 1500 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů

adidas Ultraboost Boty

(100 produktů)
sportovní kategorie
Cena
1,949 Kč - 6,199 Kč

ULTRABOOST 20

Ultraboost 20 features a new and advanced Primeknit upper with Tailored Fibre Placement (TFP) technology: The technique lays down fibers to the millimeter, resulting in a high-performance, lightweight upper. Precisely placed to give you support in the places you need it most.
1 / 3
Strana:z 3

Ultraboost

Správná běžecká obuv dokáže divy. Pomůže ti dosáhnout běžeckých cílů bez ohledu na to, jestli běháš v městském prostředí, na trenažéru v posilovně nebo na blátivé lesní cestě. Nový model Ultraboost 19 s přiléhavým svrškem a technologií Boost naplní tvé kroky energií a dopřeje ti naprosto úžasný zážitek z běhu. Přestože nenese jméno Ultraboost 5.0, představuje Ultraboost 2019 nejnovější přírůstek této řady značky adidas a je důkazem evoluce ve znamení dosud nevídaného pohodlí a výkonu, kterým předčí své předchůdce.
INOVACE ULTRABOOST
Ultraboost 2019 je první běžecká obuv s 3D úpletovým svrškem na světě. Je navržená tak, aby při běhu kopírovala přirozený pohyb nohy. Díky pokročilým technologiím ti zaručí maximální pohodlí a lepší návratnost energie než kdy dřív. Přiléhavá střední část boty využívá technologii motion weave ze spojených vláken, které nabízejí vyvážený poměr zpevnění a flexibility. Při této nové metodě se nepoužívají žádná lepidla a bezešvý svršek Primeknit se spojuje přímo s mezipodešví Boost. 3D konstrukce paty nebrání přirozenému roztahování paty při došlapu a napomáhá optimálnímu rozložení tlaku. A konečně, vylepšená mezipodešev s technologií Boost navrací při běhu o 20 % energie víc než dřív.

Navržená s vylepšenou technologií Boost. Vytvořená pro maximální návratnost energie a výkon. Ultraboost 19 spojuje vylepšenou mezipodešev Boost s novou generací prvku Torsion Spring. Výsledek? Obuv naplní tvé kroky energií víc než kdy předtím.

VYLEPŠENÁ MEZIPODEŠEV BOOST
První Ultraboost překvapily mezipodešví Boost. Nyní se vrací v ještě lepší verzi! Ultraboost 19 má o 20 % vyšší hustotu a je lehčí než kdy předtím.
NOVÁ GENERACE PRVKU TORSION SPRING
Při navrhování nové Ultraboost 19 jsme se zaměřili na maximální návratnost energie. Vyvinuli jsme proto novou generaci prvku Torsion Spring.
PRIMEKNIT 360
Představujeme náš první skutečně bezešvý svršek. Ultraboost 19 příjemně obepne nohu díky svršku Primeknit 360.
3D KONSTRUKCE PATY
Ultraboost 19 se pyšní novou konstrukcí paty – v tandemu s odpružením Boost zpevní nohu přesně tam, kde je to třeba.