alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Ženy · HEAT.RDY

 
[208]
HORKO UŽ JE TADY

HEAT.RDY využívá chladivé a savé materiály a funkční design. Umožňuje přirozené proudění vzduchu a dopřeje ti pohodlný pohyb. Spolehni se na chladivé pohodlí a pocit sucha. Buď připravená na všechno.

PSYCHICKÁ ODOLNOST

Koulařka Danniel Thomas-Dodd trénuje nejen fyzickou sílu, ale i psychickou odolnost. Stres je nedílnou součástí sportovních klání, ale ona se mu nepoddává.

„DÍKY CHLADICÍ TECHNOLOGII HEAT.RDY MOHU PODÁVAT ŠPIČKOVÉ VÝKONY I V HORKU.“

DANNIEL THOMAS-DODD

1 / 5
Strana:z 5