adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Ženy · Legíny · Trénink

 
[184]
1 / 4
Strana:z 4

Dámské tréninkové legíny

Známe to všichni. Někdy potřebujeme jeden kousek vybavení, který nejenže zkompletuje outfit, ale také podpoří náš trénink. Tréninkové legíny pro ženy jsou z hlediska designu, pohodlí a funkčnost velice důležité a adidas vám nabízí to nejlepší, abyste vždy mohly dosáhnout těch nejlepších výkonů.

Funkční, pohodlné a stylové oblečení adidas nabízí vše, co potřebujete, a ještě mnohem víc. Ať už míříte do posilovny, na jógu, spinning nebo si jdete zaběhat, vybavte se savým oblečením, které vás nebude omezovat v pohybu.

Abyste z tréninku vytěžili maximum, je důležité se stylově vybavit. Tréninkové legíny adidas jsou tím nejlepším pro sport, vyberte si z bohaté nabídky a pozvedněte svou hru na vyšší úroveň díky tomu nejlepšímu ze špičkového sportovního oblečení. Ať už se jedná o krátké, dlouhé nebo tříčtvrteční legíny, vždy můžete očekávat plnohodnotný přínos funkčnosti a módy.

Tréninkové legíny

Pro individuální trénink v posilovně i pro skupinový intenzivní intervalový trénink (HIIT) je důležité, abyste se cítili a vypadali skvěle. Ukažte svým vybavením, že to myslíte vážně a že jste na cvičení připraveni. Dokonalá základní vrstva, jakou jsou legíny Techfit, vás nenechá polevit a dá vám sílu cvičit déle.

Legíny

Styl se pojí s funkčností díky plné délce a dokonalému stylu. Naše nejnovější kolekce legín nabízí přesně to, co má špičkové tréninkové vybavení pro ženy mít. Díky savé tkanině umožňující delší tréninky a ideálnímu složení materiálu, které zajišťuje pohodlí a volnost pohybu, vás přiměje obohatit svůj sportovní šatník.

Legíny adidas by Stella McCartney

Legíny adidas by Stella McCartney jsou stvořeny pro výdrž a navíc mají atraktivní vzhled. Jsou perfektním příkladem špičkové funkčnosti a designu. Odvážné, hravé a zpevňující. Je čas vytříbit vaši fitnessovou estetiku.

Kvalitní dámské legíny

Pozvedněte svůj trénink na vyšší úroveň díky funkčnímu vybavení a skvělému designu z kolekcí adidas by Stella McCartney, Climacool a Techfit.