adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Běžecká Obuv pro Ženy

 
[387]

Kdekoliv, kdykoliv a v jakémkoliv tempu. Dámská běžecká obuv adidas vždy garantuje skvělý pocit z běhu. V bohaté kolekci najdeš pokročilé boty speciálně navržené pro různé typy běžců, povrchů i disciplín.

1 / 9
Strana:z 9

Dámská běžecká obuv

Běhání je pravděpodobně nejlepší formou cvičení, které může dělat každý. Udržuje tělo v kondici a zlepšuje vytrvalost. Kromě toho můžete trávit více času venku, na čerstvém vzduchu a přirozeném světle, což tělu prospívá. A pokud jde o běh a ženy, tak adidas ví, že potřebujete tu správnou obuv, abyste mohly běhat déle a častěji.

Výběr nejlepší dámské běžecké obuvi

 • 1. Jak vybrat nejlepší dámskou běžeckou obuv? Za prvé, je třeba vzít v úvahu povrch, na kterém budete běhat. Rozdíl mezi silnicí, dráhou a cestou v terénu určuje, jakou přilnavost a jaké odpružení potřebujete. Velmi důležité je také způsob vašeho běhu a to, jak často běháte. Zeptejte se sami sebe. Budete se připravovat na maraton? Chcete se účastnit běžeckých soutěží? Nebo jste příležitostný běžec, který si zaběhá jednou za týden?
 • 2. Dále doporučujeme, aby vaše nohy posoudil odborník, který vám řekne, jestli běháte s nedostatečnou, nadměrnou nebo neutrální pronací. Může být tedy důležité, abyste si vybrala stabilní běžeckou obuv pro ženy nebo dámskou obuv pro nadměrnou pronaci, pokud to vaše noha potřebuje.
 • 3. Než vyběhnete v nové dámské běžecké obuvi, je důležité v pár dní chodit jen tak. Když si budete obuv zkoušet, zvažte, zda nevzít raději o půl čísla větší, protože noha se při každém sportování trochu roztáhne.
 • 4. I když si svou novou běžeckou obuv adidas zamilujete, neběhejte v jednom páru příliš dlouho. Přestože může dlouho vypadat jako nová, měla by se běžná běžecká obuv nosit jen na 400 až 600 km. Pokud běháte často, měla byste střídat více párů. Tím také lépe předejdete případným zraněním.
 • Silniční běh

  Nejčastěji se běhá se na silnici. Díky hladkému, rovnému povrchu a nekonečným vzdálenostem je silnice tím nejjednodušším místem pro běh. Kolekce silniční běžecké obuvi adidas pro ženy poskytuje správnou podporu pro takové povrchy. Má odpovídající přilnavost, která funguje za každého počasí.

  Běh na dráze

  Tady jde do tuhého. Běžecká obuv na dráhu navržena tak, aby splňovala jediné kritérium. Rychlost. S kolekcí dámské běžecké obuvi na dráhu od adidas získáte správnou rychlost pro překonání vlastních rekordů a ochranu před zraněním. S hmotností okolo 200 g jsou extra lehké a to znamená, že můžete běžet nejrychleji bez zbytečné zátěže.

  Trailový běh

  Není nic lepšího než objevovat nepoznané na vlastních nohou. A přesně to vám naše kolekce dámské trailové obuvi adidas umožní. Obuv je do terénu speciálně vybavena – přilnavost na každém povrchu, extra ochrana a funkční svršky. Díky tomu zvládnete jakýkoli nerovný, ostrý nebo kluzký povrch a dokonce i vodní toky. Hledáte-li voděodolnou a prodyšnou obuv, poohlédněte se po modelech s membránou GORE-TEX®.

  Běh na běžeckém pásu

  Někdy se za svým každodenním běžeckým rituálem musíme vydat na pás. Důvodem může být počasí, denní doba nebo naše pohodlí. Ať běháte více nebo méně, naše kolekce dámské obuvi adidas pro běžecký pás vám pomůže překonat větší vzdálenosti s menším opotřebením obuvi.