adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Dámské tréninkové boty

 
[80]

Moderní dámské tréninkové boty adidas posunou tvůj trénink o úroveň výš. Značka nabízí specifické designy pro každý typ tréninku – od posilování přes intenzivní trénink až po běh a vytrvalostní trénink.

1 / 2
Strana:z 2

Dámská tréninková obuv

Nejnovější kolekce tréninkové obuvi adidas pro ženy pozvedne vaše cvičení na vyšší úroveň. Vyberte si z celé palety stylů ten, který vyhovuje vašemu typu tréninku – od tréninku v posilovně přes intenzivní trénink až po sportovní a vytrvalostní trénink.

Jak vybrat nejlepší dámskou tréninkovou obuv

Výběr nejvhodnější dámské tréninkové obuvi je pro vaše cvičení to nejdůležitější. Se správnou tréninkovou obuví vytěžíte z každého cvičení maximum a šance, že se zraníte, snížíte na minimum.

Jaký typ tréninku děláte?

Cvičení v posilovně a aerobik vyžadují mnoho pohybů do stran a často silně zatěžují nohy. Běžecké pásy, skoky a vysoce intenzivní intervalový trénink vás dovedou až na hranice možností, ale také testují vaši tréninkovou obuv. Takže pokud přemýšlíte, že si vezmete běžnou běžeckou obuv, rozmyslete si to znovu! Abyste získaly správnou podporu pro své pohyby a dosáhly těch správných výsledků, budete si muset obout perfektně padnoucí dámskou tréninkovou obuv adidas.

Jestliže se váš trénink točí okolo běhání, ať už na pásu, nebo na trati, naše dámská běžecká obuv vám pomůže zvládnout každý kilometr bez jakýchkoli obtíží.

Více s boost

Technologie boost™ díky své schopnosti navracet energii pomáhá zlepšit výkon na maximum a vytěžit z tréninku co nejvíce. Mezipodešev boost™ tlumí nárazy, což pocítíte při každém kroku. Zjistěte, co je právě dostupné v naší kolekci dámské tréninkové obuvi s boost™.

Nejlepší dámská tréninková obuv

Soutěžní trénink vyžaduje opravdové sportovní vybavení. Cvičte stylově a v pohodlí s exkluzivní kolekcí dámské tréninkové obuvi adidas by Stella McCartney. A pro všechna akční děvčata na celém světě je tu naše kolekce StellaSport, která spojuje vybroušený styl a maximální výkon.